چهره هافرهنگ و هنر

ماجرای چهره شکسته و لاغر شدن امیرمحمد متقیان چیست؟

امیرمحمد متقیان بازیگر مشهور ایرانی اخیرا عکسی از خود در صفحه اینستاگرام منتشر کرده که باعث تعجب و نگرانی طرفدارانش شد.

ماجرای چهره شکسته و لاغر شدن امیرمحمد متقیان چیست؟

امیرمحمد متقیان پیش از این از جمله افراد با وزن متناسب محسوب میشد، اما اخیرا با عکسی جدید که در مراسم تشییع آرش میراحمدی حضور داشت، لاغری و چهره شکسته وی باعث شگفتی همه کاربران و دوستدارانش شده است. امیر محمد متقیان در این عکس در قامت چهره ای شکسته و لاغر و نحیف دیده می شود.
مشخص نیست که ابن بازیگر مشهور ایرانی به دلخواه وزن خود را کم کرده و یا علت دیگری دارد. اما در برخی پبج های اینستاگرام نوشتند: لاغری و تناسب اندام امیر محمد متقیان، زیرنظر رضا ناصری، کارشناس ورزشی و مربی بدنسازی، انجام میشود!!

علت لاغر شدن امیرمحمد متقیان

پیش از این بازیگران زن و مرد زیادی با عمل جراحی لاغری انجام دادند و حالا این گمانه زنی ها برای آقای امیرمحمد نیز از سوی کاربران گفته شده است.

حواشی

امیر محمد مجری کودکی بود که همراه عموپورنگ برنامه های زیادی را برای کودکان تولید کردند. امیرمحمد متقیان دانش اموتخه لیسانس رشته کارگردانی می باشد که از بازیگری تئاتر شروع کرد تا اینکه در ۱۰ سالگی کنار عموپورنگ به شهرت رسید و تجربه خوانندگی هم دارد. امیرمحمد متقیان تک فرزند و مادرش اهل ساوه و پدرش اهل تهران و در شغل چاپ و طراحی تابلو و پارچه نویسی می باشد که تا سوم دبستان در این شهرت زندگی می کردند امیرمحمد متقیان تابستان‌ ها که بیکار بودم همراه بابا به مغازه می‌ رفتم ، یک روز که ایشان از مغازه بیرون بود یکی از کارگردانان تئاتر ساوه برای سفارش بنر تبلیغاتی مراجعه کرد. امیرمحمد متقیان امیرمحمد که در تابستان سال ۱۳۸۴ بعنوان مهمان در برنامه کودک و نوجوان شبکه جام‌ جم حضور یافته بود با داریوش فرضیایی مجری برنامه آشنا شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا