بیوگرافیبیوگرافی هنرمندان

بیوگرافی امیر مقاره

امیر مقاره (amir maghare) یکی از 2 خوانند جوان گروه ماکان بند است که طرفداران بسیاری دارد. گروه ماکان بند به کمک امیر مقاره و رهام هادیان با حمایت موسسه آوازی نو در سال 1396 راه اندازی شد و در مدت کوتاهی توانست به شهرت فراوان برسد. امیر مقاره متولد 3 دی 1374 در تهران است  او از دوران نوجوانی به سرودن شعر و نوازندگی و خوانندگی می پرداخت و فعالیتش به شکل حرفه ای از سال 1393 آغاز شده است. تحصیلات این خواننده جوان کشورمان تا مقطع دیپلم است.

بیوگرافی امیر مقاره

خانواده امیر مقاره

امیره مقاره در یک خانواده 4 نفره بزرگ شده است.

برادر

امیره مقاره، خواننده گروه ماکان باند تنها یک برادر به نام علی دارد.

پدر

پدر امیره مقاره فرهاد مقاره نام دارد که تراشکار است. امیر در 9 سالگی یک چتر از او می خواست که در آن زمان پدرش گفت پول خرید آن را ندارد؛ سپس امیر مقاره جلوی همکاران پدرش به او گفت: تو پدر من نیستی. چند سال بعد پدر این خواننده مشهور جوان به او گفت: تو در کودکی به من افتخار نکردی اما من الان به تو افتخار می کنم. پس از این اتفاق امیر مقاره بیش از پیش قدر پدر و مادرش را دانست و همه جا با افتخار می گوید که هرچه دارد از پدرش است.

بیوگرافی امیر مقاره

مادر

مادر امیر مقاره ملیحه قاضی نام دارد که به گفته امیر به قدری مذهبی است که تا به حال آهنگ های پسرش را گوش نداده و به کنسرت امیر مقاره هم نرفته است؛ حتی اگر صدای او از تلویزیون پخش شود تا زمان اتمام آهنگ صدای تلویزیون را می بندد!

بیوگرافی امیر مقاره

خواهر

امیر مقاره خواننده ایرانی خواهری ندارد.

همسر امیر مقاره

امیر مقاره تا این لحظه ازدواج نکرده و مجرد است. او در زندگی تنها به دنبال یک دختر است و او هم دخترش است و گفته است که فقط جلوی یک دختر زانو می زند و باز هم آن دخترش استغ جالب است که امیر از حالا برای دخترش اسم هم انتخاب کرده و اسم دخترش را در آینده عسل می گذارد.

همسر امیر مقاره در حال حاضر هیچ دختری نیست. امیر مقاره تا زمانی که نتواند گروه ماکان باند را به موقعیت مالی عالی برساند قصد ازدواج ندارد. البته درآمد فعلی این خواننده پاپ بسیار زیاد است ولی فعلا قصد زن گرفتن را ندارد. او قصد دارد وقتی که زن گرفت و دخترش به دنیا آمد نام دخترش عسل بگذارد.

بیوگرافی امیر مقاره

شروع فعالیت خوانندگی امیر مقاره

کارهای امیر مقاره و صدای این خواننده اولین بار از سایت های ممنوع الکار مثل رادیو جوان پخش شد ولی به ممنوع الکاری اش نرسید. امیر مقاره در 20 سالگی با مدیر عامل موسسه آوازی نو آشنا شد و پس از آن به عنوان خواننده گروه ماکان باند انتخاب شد. در سال 1393 که امیر 19 ساله بود نخستین آهنگش را خواند و به کمک دوستانش آن را پخش کرد؛ او آهنگ خود را برای انتشار به سایت رادیو جوان نیز فرستاد.

بیوگرافی امیر مقاره

فعالیت های هنری امیر مقاره

امیر مقاره تنها به خوانندگی مشغول نیست و در حرفه های دیگر هم دستی بر آتش دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

مدلینگ

امیر مقاره جز خوانندگی در حوزه مدلینگ هم فعالیت دارد به گونه ای که چند شرکت داخلی و خارجی با او همکاری می کنند. این خواننده پاپ ایرانی همچون بسیاری از هنرمندان و چهره های معروف دیگر در عرصه مدلینگ فعال است و با برندهای معروف که با بیشتر سلبریتی ها همکاری دارند او هم در عرصه تبلیغ محصولات و پوشاک به عنوان مدل و مانکن فعالیت می کند. امیر به دلیل چهره جذابش زمانی که خواننده شناخته شده ای نبود مدتی به عنوان فتو مدل جلوی دوربین عکاسی رفت و با چند برند ایرانی همکاری داشت.

خوانندگی

امیر مقاره با رهام هادیان، دیگر خواننده ماکان باند آهنگ های بسیاری را منتشر کرده است. سرانجام در سال 1394 به دنبال فراخوان یاشار خسروی، آهنگساز ایرانی به منظور تشکیل یک گروه موسیقی شانسش را برای ورود به گروه ماکان باند امتحان کرد و به همراه رهام هادیان و یاشار خسروی دور هم جمع شدند و گروه موسیقی به نام «ماکان بند» را تاسیس کردند.

اولین آلبوم ماکان بند با خوانندگی هادیان و امیر مقاره و به سرپرستی میلاد نیکزاد در اول شهریور 1369 به نام «دیوونه بازی» منتشر شد که 12 قطعه موسیقی دارد. شهرت گروه ماکان باند با آهنگ «هربار این درو» و قطعه «دلگیری» آغاز شد و آنها موفق شدند در همان اولین آلبوم به اوج شهرت و محبوبیت برسند.

بیوگرافی امیر مقاره

بازیگری

امیر مقاره خواننده معروف کشورمان در حرفه بازیگری نیز استعداد دارد؛ او در دوران کودکی خود در یک سریال‌ بازی کرد. پس از آن در 26 سالگی برای بار دیگر در سریالی به نام «جزیره» به کارگردانی سیروس مقدم که از شبکه خانگی در سال 1400 پخش شد جلوی دوربین رفت. امیر مقاره در این مجموعه تلویزیونی با هنگامه قاضیانی، میترا حجار، محمدرضا فروتن و حسام منظور همبازی بود.

بیوگرافی امیر مقاره

حواشی امیر مقاره

امیر مقاره از خوانندگانی است که از زمان شهرتش همیشه نامش در رسانه ها و فضای مجازی مطرح بوده است. این خواننده پرطرفدار از حواشی به دور نبوده است.

فیلم لو رفته با دوست دخترش

فیلمی از  امیر مقاره با یک دختر در ماشین شخصی اش در فضای مجازی منتشر شد که شایعه رابطه عاشقانه او را بر زبان ها انداخت اما این فیلم یک ویدئوی قدیمی بود از امیر مقاره با دختری به نام شری امجدی که یکی از چهره های پرطرفدار در فضای مجازی است.

گفته می شود که این فیلم نخستین بار در اسفند 1396 در فضای مجازی منتشر شد و پس از سال ها دوباره دست به دست می شود و جنجال جدیدی را برای خواننده ماکان باند ایجاد کرده است. البته طرفداران امیر مقاره پس از هر بار پخش این فیلم می گویند؛ این دختر بوده که امیر را می خواست و رابطه جدی بین آنها نبوده است. با همه این حواشی رابطه آنها کوتاه مدت بوده و سال هاست که از هم جدا شده اند.

امیر مقاره مدتی بعد به این فیلم منتشرشده از خودش واکنش نشان داد و گفت که در زندگی فقط عاشق یک نفر است و او هم مادرش است.

بیوگرافی امیر مقاره

ماشین فراری

امیر مقاره با ماشین گرانقیمت فراری در تورنتو کانادا دیده شد و فیلم او در فضای مجازی پخش شد که حاشیه های بسیاری را برای او در بر داشت. امیر مقاره در توضیح این فیلم در برنامه فرمول یک گفت: کاملا طبیعی است؛ شما به کیش هم می روید در آنجا ماشین گذاشته شده که مردم اجاره کنند. در سفری که داشتیم یکی از هموطنان پسر در خارج از کشور ین ماشین گرانقیمت را داشت که ما گفتیم برای ضبط یکی از موزیک ویدئوهای ماکان باند از آن استفاده کنیم. ظاهرا فردی هم در زمان ضبط این موزیک ویدئو داشت فیلم ما را سوار بر آن ماشین می گرفت و بعد از آن منتشر کرد و حواشی زیادی را برای ما ایجاد کرد که اینها پولدارند و …. درحالی که اگر من سال ها فقط کار کنم و پول دربیاورم هرگز نمی توانم این ماشین گران را بخرم!

بیوگرافی امیر مقاره

ادعای آماندا درباره او

آماندا نام یک مدل و ورزشکار دورگه ایرانی اتریشی است که با مطرح کردن ارتباط خود حتی تا مرحله ازدواج با برخی از چهره های سرشناس ورزش و هنری مانند رامین رضائیان، بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی، حامد بهداد بازیگر مطرح سینمای ایران خود را بر سر زبان ها می اندازد تا در فضای مجازی بیشتر دیده شود. اما حواشی آماندا به اینجا ختم نمی شود و او مدعی شده که با امیر مقاره، خواننده گروه ماکان هم مدتی دوست بوده است! این مدل و ورزشکار پرحاشیه برای اثبات ادعایش فیلمی را از صحبت های امیر مقاره منتشر کرده بود. بسیاری بر این عقیده اند که چت ها و گفتگوهای منتشرشده ازسوی آماندا به راحتی توسط نرم افزارهای ادیت عکس و ویدئو قابل طراحی است و فقط با نشان دادن چند عکس نمی توان به درستی و صحت ادعاهای او پی برد.

دعوت از امیر مقاره در برنامه های مختلف

امیر مقاره از چهره های معروفی است که در برخی از برنامه های پربیننده تلویزیونی به عنوان مهمان برنامه دعوت شده است که در ادامه با آنها آشنا می شوید.

امیر مقاره در برنامه دورهمی

نخستین حضور تلویزیونی امیر مقاره و گروه موسیقی ماکان بند به برنامه دورهمی با مجری گری مهران مدیری برمی گردد که در آن برنامه درباره موزیک هر بار این درو که با آن ماکان باند معروف شدند به توضیح پرداخت و گفت: موزیک این کار احساسی بوده و هدف مان نبود که این آهنگ را بیرون بدهیم و مردم بخواهند با آن شوخی کنند. چون کار ما زود گرفت خیلی انتقادات به ما وارد شد و خیلی ها خواستند برای ما حاشیه درست کنند مثل بحث کاور کردن این کار که جالب است فردی که ادعای کاور کردن آهنگ هر بار این درو را مطرح کرده خودش اسم ما را در پایان کار زده است. هرکس که مردم قبولش کردند موفق است و هیچ کس بی دلیل در دل مردم جا باز نمی کند. رهام همکارم در ماکان باند خیلی برای ملودی کارهایمان به خصوص کار هر بار این درو زحمت کشیده و این درحالی است که خیلی ها اصرار بر کاور کردن این کار داشته اند! در حالی که همه ما باید پشت هم باشیم و چون یک گروه گرفت نباید پشت پایش ر ا خالی کنیم. خیلی ها گفتند که گروه ما پولکی بوده و با پول توانسته این کارها را پخش کند. طبیعی است که هزینه های پخش و تبلیغ پیش بیاید که آقای اردستانی تهیه کننده گروه ماکان باند این زحمت را کشیدند و اگر او نبود ما هم نبودیم ولی من و رهام زندگی خیلی خوبی نداشتیم که در فضای مجازی این تصورها را برای ما کرده اند که ما دنبال پولیم در حالی که ما چند ماه است که خانواده مان را ندیده ایم و حتی صحبتی هم با آنها نکرده ایم که از آنها بخواهیم برای ما پول ارسال کنند.

بیوگرافی امیر مقاره

امیر مقاره در برنامه فرمول یک

فرمول یک با اجرای علی ضیا مجری توانمند کشورمان نام برنامه دیگری است که ماکان باند در آن حضور یافتند. در این برنامه امیر مقاره اشاره کرد به شغلش و اینکه قبل از خوانندگی در دو جا کار می کرد؛ او حدود 17 سال داشت که به عنوان پیک موتوری کار می کرد و دومین جایی هم که کار می کرد با پدرش بود که یک آشپزخانه کوچک زده بود و امیر به عنوان پیک برای کمک به خودش و درآوردن هزینه هایش با پدر همکاری می کرد. او پیک موتوری بودن را اصلا برای خودش کسر شأن نمی داند و به حالت دلخوری در این برنامه گفت: یکسری افراد که فکر نمی کنم مردم طبیعی و عادی باشند در فضای مجازی برایم تیتر زدند که از پیک موتوری به چه رسید؟! این افراد به من توهین نمی کنند بلکه دارند به یک قشر از افراد جامعه مان توهین می کنند در حالی که این حرفه یک کار خیلی خوب است و هرکس که این کار را می کند دمش گرم که شهامت و جربزه دارد تا کار کند تا بتواند گلیمش را از آب بکشد بیرون.

بیوگرافی امیر مقاره

صفحه اینستاگرام امیر مقاره

امیر مقاره خواننده پرطرفدار کشورمان در اینستاگرام نیز فعال است و تبلیغات بسیاری را در صفحه اینستاگرامش منتشر می‌ کند که موجب شده درآمدش بیشتر شود. آدرس اینستاگرام امیر خواننده پاپ گروه ماکان باند با نام خودش فعال است و در آن عکس های مشترک با رهام دیگر خواننده ماکان باند و نیز فعالیت ها و کنسرت هایشان را به اشتراک گذاشته است.

آدرس اینستاگرام امیر مقاره amirmaghare_official است که تا این لحظه 19 پست در آن گذاشت و 3 میلیون فالور دارد.

بیوگرافی امیر مقاره

بیوگرافی امیر مقاره

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا