اخبار

علت بازداشت سپهر علیخانی مدیر شرکت “دافی”

عصر روز گذشته سپهر علیخانی، مدیر مارکتینگ شرکت دافی در محل کارش بازداشت شد. این خبر را یک مقام ارشد رسانه ای کرده و گفت: مدیر مارکتینگ برند «د ا فی» دستگیر شد. وی پس از جنجال های تبلبغ ناهنجار و غیر متعارف محصولاتش روز گذشته در محل کار خود بازداشت شد.

علت بازداشت سپهر علیخانی مدیر شرکت دافی مشخص شد +‌حواشی دستگیری و عکس

سپهر علیخانی مدیر شرکت دافی می باشد که در سال ۲۰۰۰ در شمال کشور تاسیس شد . او روز گذشته در محل کار خود بازداشت شد. به نظر می رسد که علت بازداشت وی به دلیل تبلیغ ناهنجار و غیر متعارف محصولاتش بوده است. پیش از این تاک داون خواننده آهنگ دافی نیز بازداشت شده بود که آزاد شد.

علت بازداشت سپهر علیخانی مدیر شرکت دافی

آقای سپهر‌علیخانی مدیر مارکتینگ برند «دافی» است که از سال ۲۰۰۰ تاسیس شده و در زمینه تولید محصوصلات آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد. شرکت «سیلانه سبز» همان شرکتی است که در کمپین تبلیغاتی دستمال مرطوب «دافی» این قطعه موسیقی را سفارش داده است.

سپهر علخانی مدیر مارکتینگ این شرکت از استقبال خوب مخاطبان و ۲۰ میلیون بار شنیده شدن این آهنگ “هم خانومی ام دافی زیر سن قانونی ام دافی” با افتخار یاد می‌کند و می‌گوید که می‌خواهد الگویی برای سایر برندها باشد. گفتنی است برای شرکت دافی نیز به جرم استفاده از تبلیغات مبتذل در سطح شهر با استفاده از آهنگ دافی اعلام جرم شد.

قابل ذکر است، دافی یکی از قدیمی ترین برندهای هلدینگ سیلانه سبز است. استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید باعث محبوبیت این برند در بین مشتریان ایرانی و سراسر جهان شده است. طیف گسترده محصولات به ویژه دستمال مرطوب، دافی را به برندی پیشرو در تولید دستمال مرطوب برای کودکان و بزرگسالان تبدیل کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا