فرهنگ و هنرفیلم و سریال

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری 1 ?

طلوعی یکی از شخصیت‌های مرموز و پر پرسش سریال زخم کاری است که از قسمت‌های ابتدایی فصل اول نام آن میان کاراکترها مطرح می‌شد. طلوعی حالا در فصل دوم با بازی کامبیز دیرباز حضور پررنگی دارد. در اینجا معرفی داریم بر این شخصیت و چرایی حضورش در سریال محبوب این روزها.

قبل از بحث درباره حضور کاراکتر طلوعی در فصل دوم زخم کاری، این نکته را مرور کنیم که در ساختار دراماتیک داستان‌هایی با پس‌زمینه نمایش قدرت و مافیای اقتصادی همواره یک چهره مخفی وجود دارد که با وجود تمام مراجعات به آن شخص، همیشه از حضور در مجامع اصلی سر باز می‌زند. در این شکل از روایت مافیایی چهره‌های پرنفوذتر عموما چهره‌های مهربان‌تری دارند و خودشان را از گزندهای اصلی دور نگه می‌دارند و در رفتار عمومی طوری وانمود می‌کنند که گویی از همه چیز بی‌اطلاع هستند و حتی گاهی جانب طرف بی‌گناه را می‌گیرند.

در سریال زخم کاری از همان قسمت‌های ابتدایی فصل اول شاهد آن بودیم که شخصیتی به نام طلوعی وجود دارد که پشت پرده تمامی اتفاقات و تصمیمات حضور داشته و تمامی تصمیم‌گیری‌ها بستگی به نظر او دارد. طلوعی تا پایان فصل اول سریال زخم کاری حضور تصویری نداشت و تنها در چند موقعیت حساس حضور و نفوذ او در حلقه‌های قدرت باعث شد تا برخی از کم‌کاری‌های خاندان ریزآبادی و مالک رفع و رجوع شود.

با شروع فصل دوم سریال زخم کاری و با پخش اولین قسمت‌های آن شاهد حضور طلوعی در مرکز توجهات هستیم. حالا که مالک با زخمی که از منصوره و ناصر خورده از نظرها پنهان شده و احتمالا حضوری پررنگ در فصل دوم سریال ندارد طلوعی پا به میدان اصلی گذاشته و با میانجیگری میان وارثان هولدینگ ریزآبادی سعی می‌کند اختلافات را رفع و رجوع کند و هولدینگ را از سقوط نجات دهد. طلوعی از شاخه‌های اصلی و پشت پرده قدرتمند شرکت به حساب می‌آید. اما میثم به واسطه جوان بودنش نمی‌تواند حضور او را هضم کند.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست ?

رابطه طلوعی با سمیرا چیست؟

از سوی دیگر رابطه عاطفی سمیرا با طلوعی که بعد از شنیدن خبر مرگ مالک رقم خورده است میثم را در نقطه مقابل طلوعی قرار داده است. رابطه‌ای که سرانجام به خواستگاری علنی از سمیرا ختم شد. قدرت همان شاخصه‌ای است که همیشه سمیرا را مبهوت خود کرده. چیزی فراتر از ثروت و بالاتر از توانایی مالی. برای همین سمیرا برای پیش بردن نقشه خود، با همه مخالفت پنهان و آشکار میثم، نمی‌تواند از پیشنهاد قدرت طلوعی چشمپوشی کند. به‌خصوص که حالا منافع دوطرف برهم منطبق شده؛ نجات شرکت ریزآبادی و تنها ثروت میثم در برابر سوئدی‌ها، با زمین‌های سمیرا در شمال. از بین رفتن تهدید ناصر در مقابل خواستگاری و پیوندی مهم‌تر از روابط مالی. شریک شدن در ساخت پتروشیمی در مقابل…

بازی دیرباز در نقش طلوعی

قبل از پخش فصل دوم زخم کاری شایعه‌های زیادی درباره بازیگر نقش طلوعی به گوش می‌رسید که سرانجام قرعه به نام کامبیز دیرباز افتاد. همراه با گریمی که قرار است او را ۱۰-۱۵ سالی پیرتر نشان دهد. پیرمردی پرنفوذ، سختی چشیده و البته روی پا و زیرک.

با همه نقدهای تند و تیزی که این روزها منتشر می‌شود، بازی کامبیز دیرباز در این سریال گرم و گیراست. قرار نیست چهره‌ای خشن داشته باشد ولی از طرفی قاطعانه درباره هر اتفاقی نظر می‌دهد. در مقابل میثم کرنش می‌کند و سعی می‌کند سعه‌صدر بیشتری نشان دهد. شیمی رابطه او با سمیرا و رابطه‌اش با مباشرش شفاعت با بازی مهران غفوریان جور درآمده است. طلوعی شخصیت مرموز سریال زخم کاری است که به نظر می‌رسد در فصل دوم حضوری پررنگ در اتفاقات میان شخصیت‌ها دارد. باید منتظر تماشای بقیه سریال باشیم تا ببینیم طلوعی تا چه اندازه می‌تواند از قدرت و نفوذ خود برای از میان برداشتن رقبا تاثیرگذار باشد.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری متولد ۱۲ شهریور ۱۳۵۴ در تهران بوده و بازیگری را با ایفای نقش در آژانس دوستی و سپس فیلم اخراجی ها در نقش مجید سوزوکی آغاز کرده است. بازی در سریال گاندو ، کرگدن، فیلم «دختران»، میکائیل، نابرده رنج، از جمله قفیلم ها و سریال هایی است که کامبیز دیرباز در آنها ایفای نقش کرده است. در ادامه به معرفی و بیوگرافی کامبیز دیرباز بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری را در این مقاله از مجله بهتامگ مرور می کنیم.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست ?

سیر تا پیاز بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۱۲ شهریور ۱۳۵۴ در تهران است. او در آثاری همچون سریال گاندو ، کرگدن، فیلم «دختران»، میکائیل، نابرده رنج و سریال نمایش خانگی آقازراده و زخم کاری ۲ به عنوان بازیگر حضور داشته است. وی در تازه ترین فعالیت های خود در رئالیتی شو پدرخوانده به عنوان مجری و گرداننده حضور داشته و همچنین اجرای مسابقه فرمون در شبکه نسیم را بر عهده داشته. آقای زمانی را این شب ها در سریال زخم کاری ۲ که از شبکه نمایش خانگی به صورت هفتگی پخش میشود، می بینید که در نقش مردی به نام طلوعی نقش آفرینی کرده است. او یکی از بازیگران جدیدی است که به بازیگران فصل دوم زخم کاری اضافه شده است.

هنرمندانی از جمله جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، الهه حصاری، سعید چنگیزیان، امیر دژاکام، مرتضی امینی‌تبار، مه‌لقا باقری و سید جواد هاشمی از فصل اول این سریال هستند که در فصل دوم سریال زخم کاری نیز حضور دارند. همچنین بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک به گروه بازیگران سریال زخم کاری اضافه شده‌اند. فیلمنامه فصل دوم سریال زخم کاری به صورت گروهی و با سرپرستی محمدحسین مهدویان نوشته شده است و محمدرضا تخت کشیان، تهیه‌کننده این اثر نمایشی است.پخش فصل دوم سریال زخم کاری از جمعه ۱۷ شهریور آغاز شد.

بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست ?

بیوگرافی بازیگر نقش طلوعی در سریال زخم کاری کیست

جالب است بدانید گریم کامبیز دیرباز یکی از بازیگران سریال زخم کاری مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

کامبیز دیرباز درباره نقش خود در فصل دوم زخک کاری بیان کرد: من خیلی خیلی و نه اندازه شما بلکه کمی بیشتر هیجان و استرس دارم و فقط و فقط امیدوار هستم که کار را ببینید و بپسندید تا ‌مثل حمایتی که از فصل یک شد، از ادامه این سریال هم استقبال کنید.

او سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در بیست و دومین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۸۲ برای بازی در فیلم دوئل احمدرضا درویش به دست آورد.

منبع : فیلیمو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا