بیوگرافیبیوگرافی ورزشکاران

بیوگرافی محمد فلاح بازیکن والیبال

محمد فلاح بازیکن والیبال در ۱۲ اسفند ۱۳۷۱ در آستانه اشرفیه متولد شد. او دارای قد ۲٠٢ در پست مدافع میانی و سرعتی‌ زن برای باشگاه والیبال پیکان تهران و تیم ملی والیبال ایران باز می کند. نام کامل او محمد فلاح زرچوب لسکوکلایه است و اصالتا اهل آستانه اشرفیه در شمال ایران می باشد. بیوگرافی محمد فلاح بازیکن والیبال را از مجله بهتامگ میخوانید:

نام : محمد فلاح

متولد :12 اسفند سال 1371

محل تولد : آستانه اشرفیه

اندازه قد : 202 سانتیمتر

بیوگرافی محمد فلاح بازیکن والیبال

بیوگرافی محمد فلاح بازیکن والیبال

محمد فلاح با نام کامل محمد فلاح زرچوب لسکوکلایه متولد ۱۲ اسفند ۱۳۷۱ در آستانه اشرفیه والیبالیست ایرانی عضو تیم ملی والیبال مردان ایران و باشگاه والیبال پیکان تهران است. وی هم اکنون در تیم ملی والیبال ایران و باشگاه پیکان تهران به عنوان سرعتی زن و مدافع میانی مشغول است.

سوابق

آقای محمد فلاح به دلیل قد و قامت بلند از نوجوانی به طور حرفه ای وارد رشته والیبال شد و با درخشش در مسابقات کشوری به تیم ملی والیبال ایران دعوت شد.

محمد فلاح یکی از والیبالیست های گیلانی است که سابقه بازی در تیم های سایپا، پیکان تهران، شهرداری ورامین، سپاهان اصفهان و .. را در کارنامه ورزشی خود دارد. او همچنین عضو تیم ملی جوانان ایران و تیم ملی والیبال ایران بوده است.

محمد فلاح، والیبالیست اهل گیلان تیم سپاهان اصفهان نیز بوده و در تیم والیبال سپاهان اصفهان عضویت داشته است. او ِش از پیوستن به تیم والیبال سپاهان اصفهان، در تیم والیبال پیکان توپ زده و در میانه فصل به درخواست رحمان محمدی راد به‌عنوان یار کمکی به تیم شهرداری ورامین رفت و به مقام قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا دست پیدا کرد.

بیوگرافی محمد فلاح بازیکن والیبال

تیم ملی

محمد فلاح توسط کولاکوویچ به تیم ملی والیبال ایران دعوت شد و با تغییر مربیان نیز، هنوز او یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی محسوب میشود. نام او در لیست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ توسط بهروز عطایی دیده میشود.

وی با تیم ملی جوانان ایران در مسابقات والیبال قهرمانی آسیا به میزبانی ارومیه، به مقام سوم رسید. فلاح به دعوت پیمان اکبری عضو تیم ملی امید ایران شد و همراه این تیم به رقابت‌های قهرمانی آسیا رفت.

فلاح یک بدشانسی در تیم ملی والیبال اورد و دچار مصدومیت شد. او برای مسابقات جهانی همراه تیم ملی به امارات رفت، اما در دور مقدماتی از ناحیه مچ پا مصدوم شد و از ادامه بازی ها بازماند.

بیوگرافی محمد فلاح بازیکن والیبال

اینستاگرام محمد فلاح

پبج اینستاگرام MOhammad Fallah

این والیبالیست اهل گیلان تیم سپاهان اصفهان نیز بوده و در تیم والیبال سپاهان اصفهان عضویت داشته است. او ِش از پیوستن به تیم والیبال سپاهان اصفهان، در تیم والیبال پیکان توپ زده و در میانه فصل به درخواست رحمان محمدی راد به‌عنوان یار کمکی به تیم شهرداری ورامین رفت و به مقام قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا دست پیدا کرد.

حرکت جوانمردانه فلاح در بازی پیکان تهران و شهرداری ورامین از سری مسابقات هفته دهم لیگ برتر والیبال باعث تحسین و تشویق تماشاگران و مربیان شد. او در جریان بازی ضربه ای از سوی بازیکنان شهرداری ورامین به اوت رفت و پس از اینکه داور اول و خط نگهداران رای اوت را اعلام کردند محمد فلاح بازیکن تیم پیکان دست خود را بالا گرفت و در حرکتی جوانمردانه به داور دیدار اعلام کرد که توپ به دستان وی برخورد کرده است تا رای تغییر داده شده و سرویس به تیم شهرداری ورامین بازگردانده شود.

بیوگرافی محمد فلاح بازیکن والیبال

این حرکت فلاح از سوی بازیکنان و کادر فنی دو تیم مورد تشویق قرار گرفت و کمیته انضباطی فدراسیون والیبال نیز اعلام کرد ۳ میلیون تومان پاداش نقدی و درج در پرونده برای وی اعمال خواهد شد

افتخارات

بازیکن تیم پیکان تهران با کسب ۱۲ پوئن، عنوان امتیازآورترین بازیکن را در مقابا تیم خراسان کسب کرد. افتخارات او کم نیست و بدون شک یکی از والیبالیست های ر افتخار در آینده خواهد بود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا