دانش و فناورینرم افزار و اپلیکیشن

دیلیت اکانت تلگرام فوری | حذف اکانت تلگرام اصلی

تلگرام یکی از پرطرفدارترین برنامه چت در کشورما است که در دو نسحه پرطرفدار اندروید و ios هم موجود میباشد. اگر به هر دلیلی دیگر نمیخواهید در تلگرام باشید و خواستار حذف تلگرامتان باشید باید به سایت حذف تلگرام مراجعه کنید. توجه کنید با دیلیت اکانت تلگرام  همه ی گروهها و چت هاو کانال ها به طور کامل پاک میشود و امکان برگشت آن نیست.

فهرست

برای دیلیت اکانت تلگرام چه کاری باید انجام دهیم

زمان مورد نیاز: ۵ minutes.

 1. ورود به سایت تلگرام

  ابتدا مرورگر گوشی همراه یا دسکتاپ خود را باز کرده و به لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام https://my.telegram.org/auth?to=deactivate بروید. در فیلد Your Phone Number مطابق تصویر زیر شماره همراه خود را به همراه پیش کد ایران (۹۸+) وارد نموده و روی Next کلیک کنید.
  دیلیت اکانت تلگرام فوری | حذف اکانت تلگرام اصلی

 2. دریافت کد تایید از طرف تلگرام

  کد تاییدی از طرف تلگرام به اپلیکیشن تلگرام در گوشی یا دسکتاپ برای شما ارسال می شود. آن را کپی نمایید.
  دیلیت اکانت تلگرام فوری | حذف اکانت تلگرام اصلی

 3. وارد کردن کد تایید حذف اکانت تلگرام

  کد تایید ارسالی از تلگرام را مطابق تصویر زیر در فیلد مربوطه وارد نمایید و روی Sign In کلیک نمایید.
  دیلیت اکانت تلگرام فوری | حذف اکانت تلگرام اصلی

   

 4. تکمیل فیلد دلیل دیلیت اکانت تلگرام

  در فیلد why are you leaving می توانید دلیل حذف اکانت تلگرام خود را وارد نمایید. (فارسی یا انگلیسی مهم نیست) سپس روی Delete My Account کلیک کنید.
  دیلیت اکانت تلگرام فوری | حذف اکانت تلگرام اصلی

 5. تایید نهایی حذف اکانت تلگرام

  از شما پرسیده می شود که آیا اطمینان دارید که می خواهید حساب کاربری خود را پاک کنید که باید گزینه قرمز رنگ (Yes, delete my account)  را انتخاب کنید. در نهایت پیام Your account was successfully deleted from our system. Come back soon. مشاهده خواهید کرد که نشان دهنده حذف موفقیت آمیز اکانت تلگرام شما می باشد.دیلیت اکانت تلگرام فوری | حذف اکانت تلگرام اصلی

توجه داشته باشید دیلیت اکانت تلگرام اصلی با “دیلیت اکانت تلگرام پلاس“ و “حذف اکانت موبوگرام“ هیچ فرقی ندارد و برای همه آنها باید مراحل بالا را انجام دهید.دیلیت اکانت موبوگرام یا بقیه نسخه های مشابه را فقط با سایت بالا انجام دهید. امیدوارم با انجام این آموزش مشکل دیلیت اکانت تلگرام شما حل شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا