چهره هافرهنگ و هنر

جشن طلاق بریتنی پس از جدایی از سام!

روزیاتو: چندی پیش اعلام شد که سام اصغری، بازیگر ۲۹ ساله هالیوود، درخواست طلاق از همسرش، بریتنی اسپیرز ۴۱ ساله را داده است. ظاهرا سام به خاطر رفتار به شدت بی ثبات بریتنی و آسیب های فیزیکی که به وی می رساند، آزار می دید؛ اما این خیانت بریتنی بود که سام را مجاب کرد تا برای گرفتن طلاق اقدام کند. حالا بریتنی اسپیرز با گرفتن جشن طلاق با چندین مرد غریبه، خوشحالی خود را از شرایطش به نمایش گذاشته است.

سام مشکوک شده بود که بریتنی با یکی از کارکنان خانه ای که در کالیفرنیای جنوبی دارند، به او خیانت کرده است و فیلم دوربین های این ملک، ثابت کرد که بریتنی خیانت کرده است. در سند طلاق سام، که در هفته گذشته در دادگاه عالی لس آنجلس ثبت شد، اصغری اظهار داشت که به دلیل «اختلافات آشتی ناپذیر» درخواست طلاق داده است. اصغری درخواست پرداخت هزینه‌های وکلا و دادگاه را از بریتنی داشت.

یک سوراخ بزرگ در قرارداد پیش از ازدواج این زوج وجود داشت که کار را برای اصغری دشوار کرد. گفته می شود که این توافق شامل بخشی است که تضمین می کند سام به ازای هر دو سال ازدواج آنها یک میلیون دلار حمایت از همسرش دریافت کند. این مبلغ در نهایت پس از ۱۵ سال زندگی مشترک به ۱۰ میلیون دلار خواهد می رسید. اگرچه آنها از سال ۲۰۱۶ با هم رابطه دارند، اما ازدواج آنها فقط ۱۴ ماه به طول انجامید.

البته اگرچه قرارداد پیش از ازدواج، سام را از دریافت هر گونه حمایت مالی از همسرش باز می دارد، او می تواند مبلغی برای به اشتراک نگذاشتن هرگونه اطلاعات شرم آور درباره ازدواجشان دریافت کند. با این حال گمان می‌رود که قرارداد قبل از ازدواج دارای یک بند است که سام را از بحث در مورد رابطه‌اش با بریتنی منع می‌کند.

البته اطرافیان اصغری ادعاهای رسانه‌ها را رد می‌کنند. برندون کوهن، مدیر برنامه‌های اصغری گفته است که سام همیشه از بریتنی حمایت کرده و خواهد کرد.

ظاهرا نزدیکان بریتنی اسپیرز نگران رفتار او هستند؛ شرایط روحی او به شدن بی ثبات است و در وضعیت آسیب پذیری قرار دارد. یکی از افراد نزدیک به این ستاره موسیقی پاپ، گفت: «سام بار سنگینی به دوش می کشید و ثابت شد که واقعا چقدر خارج از توان هر کسی است. همه چیز به پایین ترین سطح سقوط کرده است و دیدن آن غم انگیز است.»

منابع دیگر می گویند که بریتنی علاقه عجیبی به چاقوها داشت و آنها را به سمت دیوارها پرتاب می کرد و آنها را در اطراف خانه پنهان می کرد. «گویی او پارانوئید است، کسی دنبالش است و او به چاقوها برای محافظت نیاز دارد.»

بر اساس گفته این منابع، بریتنی‌ و سام ‌دعواهای زیادی داشتند و بریتنی به سام‌ حمله می ‌کرد، او را کتک ‌می زد و گاز می‌ گرفت. اصغری به دوستانش گفته است که شاهزاده خانم پاپ در طول هفت سال زندگی مشترکشان بارها به او حمله کرده است و درگیری‌های متعددی وجود داشت که در نهایت نیروهای امنیتی برای کنترل آن وارد عمل می شدند.

بریتنی اسپیرز با انتشار یکی دیگر از ویدیوهای رقص خود در خانه، نوشت: «شش سال زمان زیادی است که با کسی باشی و من کمی شوکه‌ام. اما صادقانه، دیگر نمی‌توانم درد را تحمل کنم».

اسپیرز از همه کسانی که با پیغام‌هایشان او را دلگرم کردند، تشکر کرد و نوشت: «من برای مدت طولانی نقش آدم قوی را بازی کردم و حساب اینستاگرامم ممکن است عالی به نظر برسد، اما آنچه در فضای مجازی می بینید، بسیار از واقعیت دور است و فکر می‌کنم همه باید آن را بدانند.»

او افزود: «من عاشق اینم که احساسات و اشک‌هایم را نشان دهم، اما بنا به دلایلی همیشه مجبور بودم ضعف‌هایم را بپوشانم. اگر قوی نمی بودم، پدرم مرا به جاهایی می‌فرستاد تا پزشکان به حال من رسیدگی کنند. اما این زمان ها، دقیقا لحظاتی بودند که من به خانواده نیاز داشتم. شما به دوست‌داشته‌شدن تحت هر شرایطی نیاز دارید.»

گفته می شود بریتنی به هیچ وجه در این روزها تنها نیست و تیمی از دوستان، اعضای خانواده و کارکنان بریتنی در حال مراقبت از او هستند. او اصلا تنها نیست. بریتنی خواهرش جیمی لین را دارد، همچنین مادرش لین نیز قرار است به او بپیوندد.

دوست قدیمی اش بریتنی، کید هادسون، دوستان دخترش مدام پیگیر حال او هستند. تیمی از دستیاران و کارکنان، همیشه در خانه هستند. در هفته گذشته، بریتنی از همه کسانی که می‌شناسد، از جمله افرادی که سال‌هاست با آنها صحبت نکرده، تماس‌هایی برا حمایت وپشتیبانی دریافت کرده است.

بریتنی در پست دیگری تصاویر نیمه برهنه ای از خود در تختخوابش منتشر کرد و در ویدیوی دیگری در حساب اینستاگرام خود نشان داد که با چند مرد وقت می گذراند و ظاهرا طلاق خود را جشن گرفته است.

بریتنی مردان حاضر در جشن طلاق خود را «پسران مورد علاقه» اش خواند. اما به وضوح رفتار این مردها با او و گفته های خودش، نمایش افراطی او برای نشان دادن آزادی عملش و سرخوشی این روزهای وی است که با توجه به گفته های اسپیرز در مورد غیرواقعی بودن آنچه در اینستاگرام به اشتراک می گذارد، بحث برانگیز می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا