چهره هافرهنگ و هنر

فیلم آواز خوانی مردم بر سر مزار مادر شادمهر عقیلی

روز جمعه ۲۰ مردادماه، همزمان با هفتمین روز درگذشت مادر شادمهر عقیلی، گروهی از نوازندگان و خوانندگان در بهشت‌ زهرا (ع) بر سر مزار آصفه شوقی پور، مادر شادمهر عقیلی رفته و ترانه‌های شادمهر را اجرا کردند. این خبر را بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در صفحه اینستاگرامش رسانه ای کرد.

مراسم خاکسپاری مادر شادمهر عقیلی ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ با حضور خانواده و اقوام و بستگانش در بهشت زهرای تهران بدون حضور شادمهر عقیلی برگزار شد. وی ۱۳ مرداد از دنیا رفت.

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی نوشت: امروز جمعه ۲۰ مردادماه، گروهی از نوازندگان و خوانندگان در بهشت‌زهرا (ع) بر سر مزار آصفه شوقی‌پور، مادر شادمهر عقیلی رفته و ترانه‌های شادمهر را اجرا کردند که در ویدئوی زیر می بینید:

مراسم خاکسپاری مادر شادمهر عقیلی

مراسم خاکسپاری مادر شادمهر عقیلی، بدون حضور فرزندش در بهشت زهرای تهران ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ برگزار شد، این مراسم با حضور مردم و اقوام و بستگان این مورحومه برگزار شد. شادمهر که سال ها پیش از ایران مهاجرت کرده، برای خاکسپاری مادرش به ایران نیامد، اما در پستی اینستاگرامی به فوت مادرش واکنش نشان داد.

فیلم آواز خوانی مردم بر سر مزار مادر شادمهر عقیلی

عکس با نوه و عروسش

همچنین همسر شادمهر عقیلی، خواننده مشهور ایرانی ساکن خارج از کشور با انتشار عکسی در سوگ درگذشت مادر همسرش متنی را منتشر کرد و نوشت:
به یاد مادر عزیزمان مادربزرگ ملینا همیشه در قلب ما هستی بابت عشق بی قید و شرطت ممنونم.

شادمهر عقیلی تحت تربیت و آموزه های بانو آصفه شوقی پور بزرگ شد و رشد کرد. او در مسیر زندگی وارد هنر موسیقی شد. مادرش چند بار به دیدن پسرش رفته بود که عکس با عروس و نوه اش را در زیر می بینید:

شادمهر عقیلی ۵۰ ساله خواننده، آهنگساز، تنظیم کننده، نوازنده، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی و بازیگر ایرانی است که با انتشار چند آلبوم موسیقی در ایران کار خود را آغاز کرد. او پس از مدتی ابتدا به کانادا و سپس به ایالات متحدهٔ آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا به فعالیت هنری ادامه داد.

عکس اعلامیه مادر شادمهر عقیلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا