اخبار

محمدمبین قدرتی کودک شجاع حمله شاهچراغ کیست ؟

محمد مبین قدرتی کودک شجاع حمله تروریستی به شاهچراغ در ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ است که وقتی پدرش را می بیند زمین می خورد، به سوی او می دود و او را نجات می دهد.

محمدمبین قدرتی کودک شجاع حمله تروریستی شاهچراغ کیست

محمدمبین قدرتی ۸ ساله و دانش آموز کلاس دوم دبستان امام خمینی (ره) شهر طسوج شهرستان کوار است که هنگامی عامل تروریستی در حال تیراندازی بود، وقتی پدرش را می بیند زمین خورد، راهش را کج کرده و به کمک پدرش می شتابد. او شجاعانه ایستاد و به پدر زخمی خود کمک کرد. پدر این پسربچه شجاع هم اکنون در یکی از بیمارستانهای شیراز در اثر جراحت گلوله بستری است.

محمدمبین قدرتی کودک شجاع حمله شاهچراغ

بیوگرافی محمدمبین

محمدمبین قدرتی ۸ ساله و دانش آموز کلاس دوم دبستان امام خمینی (ره) شهر طسوج شهرستان کوار است

همچنین ببینید: فیلم / اقدام شوکه کننده یک پسر بچه در حمله تروریستی به شاهچراغ ۲۲ مرداد

ماجرای نجات پدرش

محمدمبین قدرتی به همراه پدر و مادر و خواهرش و برادرش برای زیارت به حرم شاهچراغ امده بودند که حمله تروریستی رخ داد.
او می گوید» من و برادرم محمد متین و پدرم منتظر مادرم و خواهرم بودیم که یک دفعه صدای گلوله امد. پدرم گفت: فرار کنید اما من دیدم پدرم زمین خورده، به او کمک کردم، چون دوستش داشتم

گفتنی است: در حمله تروریستی به شاهچراغ، دوربین‌ مداربسته شجاعت یک کودک را ثبت کرد. این کودک در حالی که تنها چند قدم با تروریست فاصله داشت و زمانی که دیگران در حال نجات جان خود بودند، برای نجات پدرش که روی زمین افتاد بود، به سوی او دوید. صحبت های محمدمبین ۸ ساله درباره حادثه شاهچراغ را در ویدئو ببینید:

قابل ذکر است، در چند روز گذشته فیلمی از شجاعت یک کودک در حادثه تروریستی شاهچراغ در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

وی درحالی‌که تنها چند قدم با تروریست حادثه شاهچراغ فاصله داشت و زمانی که دیگران در حال نجات جان خود بودند، برای نجات پدرش که روی زمین افتاده بود، به سوی اومد می‌دود. قطعه‌ای از فیلم لحظات دلهره‌آور حمله به حرم مطهر شاهچراغ مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته که در آن کودکی در حال دویدن توجهش به پدرش که کنار دیوار می‌افتد جلب می‌شود و در آن شرایط پر اضطراب برای کمک به سمت او می‌رود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا