چهره هافرهنگ و هنر

علت مرگ mrg iconic یوتیوبر معروف چه بود ؟

مرگ mrg iconic (ام ار جی) یوتیوبر معروف خبری است که از ساعاتی پیش در شبکه های اجتماعی منتشر شده که روز گذشته به علت عارضه قلبی درگذشت. این یوتیوبر ۲۸ تیر گذشته بر اثر ایست قلبی درگذشت. البته علت مرگ این ماینکرافت باز ایرانی به طور دقیق مشخص نشده اما فوت او طرفداران و دوستانش را در شوک فرو برده است. عکس ترحیم علی ام ار جی mrg iconic در صفحات مجازی و اجتماعی پخش شده اما اطلاعاتی از چگونگی فوتش در دسترس نیست.

مرگ mrg iconic (ام ار جی)

علی ام ار جی یکی از یوتیوبرهای معروف ایرانی است که با نام MRG iconic  شناخته میشود. او با ساخت کلیپ و ویئوهای آموزشی در بین کاربران معروف شده بود و توانسته شهرت خوبی را کسب کند.

mrg iconic ماینکرافت باز و چهره فعال مجازی در یوتیوب ایران بود که در چند سال گذشته با پخش ویدئوهای سرگرم کننده مشهور شده بود و در یوتیوب موفق شده بود دنبال کننده ها و طرفداران زیادی را به دست اورد. ویدئوها و کلیپ های او در شبکه های اجتماعی از جمله آپارات دست به دست شده و بازدید خوبی را می گرفت.

درگذشت و مرگ علی ام ار جی

برخی کاربران علت مرگ و فوت mrg iconic یا علی ام ار جی که در ۲۸ تیر ۱۴۰۲ از دنیا رفت را بیماری و برخی نیز ایست قلبی عنوان کردند. اما خبر درگذشت mrg iconic، بیشتر یوتیوبرهای ایرانی را غمگین و ناراحت کرده و پیام های تسلیت ارسال کردند.

جزئیات

عکس اعلامیه و آگهی ترحیم علی ام ار جی mrg iconic در صفحات مجازی و اجتماعی پخش شده اما اطلاعاتی از چگونگی فوتش در دسترس نیست. وی یکی از شاخ های مجازی بود که اخیرا معروف شده بود و ویدئوهایش طرفدار  پدا کرده بود. بیشتر کلیپ ها و ویدئوهای علی ام ار آموزشی و سرگرم کننده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا