اخبار

پیمان بهبودی مدیر کانال رادیو گیلان کیست ? + ماجرای کلاهبرداری

پیمان بهبودی رادیو گیلان کیست

پیمان بهبودی مدیر خارج نشین کانال تلگرامی رادیو گیلان اهل صومعه سرا و متولد دهه ۱۳۴۰ می باشد که سال ها پیشبه علت کلاهبرداری از ایران فرار کرده و هم اکنون در خارج از ایران زندگی می کند. او از سال ۹۶ فعالیت های سیاسی علیه مدیران نظام مخصوصا مدیران گیلان آغاز کرده و اخبار کذب و دروغ را به مردم گفته و خط تخریب خود را گسترش داد و به مدیران استان گیلان رسید و گزارشات عجیبی را منتشر کرد.

پیمان بهبودی به دلیل شکایت ضامنین بانکی اش و به علت کلاهبرداری تصمیم گرفت که از کشور خارج شود و در نهایت به اتریش مهاجرت کرد او چندين سال پيش به دليل شکايت ضامنين وام‌هاي بانکيش از کشور متواري شد و مدتی در کمپ پناهندگان کشور اتريش اقامت داشت.

پیمان بهبودی مدیر کانال رادیو گیلان کیست

الان کجاست

پیمان بهبودی مدیر و ادمین کانال تلگرامی رادیو گیلان بوده که الان در اتریش زندگی میکند او به دلیل کلاهبرداری از ضامینن وام های بانکی اش از ایران فرار کرد.

پیمان بهبودی رادیو گیلان الان در اتریش زندگی می کند و دارای مدرک تحصیلی دیپلم بوده و در زمان حضورش در ایران به عنوان همراهان یکی از نمایندگان حوزه انتخابیه گیلان فعالیت می کرد و درست عقده او از مدیران گیلان از همین جا آغاز شد. پیمان بهبودی زمانی که در ایران زندگی می کرد، از نماینده مجلس حوزه انتخابیه شهرش خواست مقدمات حضورش به عنوان رئیس پارک علم فناوری استان گیلان را فراهم کند، اما وقتی با مخالفت نماینده با چنین درخواست نابجایی مواجه شد به تخریب مداوم این نماینده پرداخت.

عقده ای بازی

پیمان بهبودی مدتی به عنوان یکی از همراهان نماینده مجلس صومعه سرا فعالیت میکرد و بعداز مدتی از او درخواست کرد که او را رئیس پارک علم فناوری استان گیلان منصوب کند اما درخواستش رد شد و باعث شد تا او عقده ای بازی دربیاورد و دشمنی خود را علیه مدیران و بوپژه این نماینده اغاز کند.

پيمان بهبودي از اطلاعات خصوصي افراد براي مقاصد مالي سوءاستفاده مي‌کرده است.

سوابق

بهبودی، بعد از اعتراضات سال ۹۶ خودش را دست بالا گرفت و نام رادیو خود را به رادیو ایران تغییر داد و در کانالش مطالبی در حمایت از فرقه رجوی و روح الله زم و کانال آمدنیوز منتشر کرد. بعد از دستگیری روح الله زم او نیز ماست ها را کیسه کرد و با عقب نشینی اعلام کرد که تنها به مدیران گیلان کار دارد.

به گزارش کانال حکایت گیلان، پیمان بهبودی مدیر خارج نشین کانال رادیو گیلان، رویکرد ریاکارانه ای را پیش می برد و گاهی طرفدار ولایت فقیه می شود و گاهی ضد آن می نویسد. گویی برای بسیاری این مهم نیست و همچنان از آن بهره برداری می کنند.

تحصیلات

پیمان بهبودی مدیر این کانال دیپلمه ای بود که در زمان حضورش در ایران به عنوان یکی از همراهان نماینده ای فعالیت می کرد. بررسی ها نشان می دهد او از این نماینده خواسته بود که مقدمات حضورش به عنوان رئیس پارک علم فناوری استان گیلان را فراهم کند که وقتی با مخالفت نماینده با چنین درخواست نابجایی مواجه شد به تخریب مداوم نماینده می پردازد.

ماجرای فرار پیمان بهبودی

پیمان بهبودی از سال ۹۶ ببعد در ایران زندگی نمی کند و از کشور فرار کرده است. بعد از دستگیری روح الله زم او نیز ماست ها را کیسه کرد و با عقب نشینی اعلام کرد که تنها به مدیران گیلان کار دارد. ولی این بار مطالبی عجیب را در حمایت از نظام منتشر کرد تا به طور کل نشان دهد فاقد هویت و مشخصا یک باج گیر است.

کانال تلگرامی رادیو گیلان با مدیریت بهبودی اینروزها خبرساز شده و اخبار و ادعاهای تائید نشده ای درباره برخی مدیران مطرح کرده است که تا کنون هیچ کدام از ادعاها از سوی مرجعی تایید نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا : یک هفته بعد از انتشار اولین مطلب در مورد ” رادیوگیلان ” و مطرح کردن چند سوال و ارائه‌ی درخواست برای انتشار مدارک محکمه پسند و یا ارائه‌ی آن به پایگاه خبری تحلیلی پستچی نیوز، مدیر رادیو گیلان در پیج خصوصی مسوول این سایت در گیلان، حاضر و با الفاظی رکیک و فحاشی و در نهایت بی ادبی، سرپرست گیلان را به قتل و ساقط کردن تهدید نموده که عین متن و تصویر آن موجود و برای برخی بزرگان و مسوولان دولتی در گیلان ارسال شده است.
لازم به یادآوری است که پستچی نیوزبه این اهانت ها و تهدید ها توجهی نخواهدکرد و با قدرت تمام به کار خود ادامه خواهم داد.
مردم گیلان باید بدانند که مسوول رادیوگیلان کیست و چگونه شخصیتی دارد که جواب یک سوال و درخواست را با فحاشی و توهین و تهدید به قتل می دهد!!

حواشی جنجالی

به گزارش سایت دیارمیرزا یک هفته بعد از انتشار اولین مطلب در مورد ” رادیوگیلان ” و مطرح کردن چند سوال و ارائه‌ی درخواست برای انتشار مدارک محکمه پسند و یا ارائه‌ی آن به پایگاه خبری تحلیلی پستچی نیوز، مدیر رادیو گیلان در پیج خصوصی مسوول این سایت در گیلان، حاضر و با الفاظی رکیک و فحاشی و در نهایت بی ادبی، سرپرست گیلان را به قتل و ساقط کردن تهدید نموده که عین متن و تصویر آن موجود و برای برخی بزرگان و مسوولان دولتی در گیلان ارسال شده است.

لازم به یادآوری است که پستچی نیوزبه این اهانت ها و تهدید ها توجهی نخواهدکرد و با قدرت تمام به کار خود ادامه خواهم داد.

مردم گیلان باید بدانند که مسوول رادیوگیلان کیست و چگونه شخصیتی دارد که جواب یک سوال و درخواست را با فحاشی و توهین و تهدید به قتل می دهد!!
رادیوگیلان به درخواست پستچی نیوز علاوه بر این که جواب منطقی و درست نداد سعی کرد با ایجاد رعب و ترس گردانندگان آن را از ادامه باز دارد ! مردم شریف گیلان باید بدانند که بیش از نود درصد گفته ها و نوشته های رادیو گیلان دروغ و تهمت است

مورد اولی که توسط پایگاه خبری تحلیلی پستچی نیوز به طور کامل بررسی شد این بود که رادیو گیلان اتهامی را به استاندار گیلان (دکترنجفی) زده بود و مورد اتهام بطور کامل بررسی و مشخص شد که خبر کاملا دروغ است. اتهام رادیوگیلان این بود که استاندار گیلان مبالغ زیادی را به حساب فرزند پسر خود در کانادا واریز کرده است. با مشاهده اصل شناسنامه استاندار گیلان مشخص شد که استاندار گیلان اصلا فرزند پسر نداشته و در خارج از کشور هیچ نوع حساب بانکی ندارند.

ماجرای شکایت ضامنین یانکی

به دنبال از دسترس خارج شدن کانال تلگرامي ”راديو ايران” و صفحه اينستاگرامي “behboudi.peyman”متعلق به پيمان بهبودي که چندين سال پيش به دليل شکايت ضامنين وام‌هاي بانکيش از کشور متواري شد و اکنون در کمپ پناهندگان کشور اتريش اقامت دارد؛ در روزهاي اخير تعداد ۸ نفر از رابطينش در شهرستان‌هاي گيلان (۵ نفر در رشت، ۲ نفر در صومعه‌سرا و يک نفر در رضوانشهر) دستگير شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا