اخبار

ماجرای شلغم‌ جلیل رحیمی جهان آبادی در توئیتر!

ماجرای شلغم‌های یک نماینده در توئیتر!

انتقاد های یک نماینده مجلس در توئیتر جنجال به وجود آورده است. جلیل رحیمی جهان‌آبادی، نماینده تربت جام از ادبیاتی خاص در توئیتر استفاده می‌کند .

ماجرای شلغم‌ جلیل رحیمی جهان آبادی در توئیتر!
جلیل رحیمی جهان آبادی ابتدا به تبعید یک محکوم به تربت جام اعتراض می‌کند و بعد که با نظری مخالف روبه‌رو می‌شود، خطاب به فرد نظردهنده می‌نویسد:

«شما ارزشی‌ها رأیتون را بدید آدم‌هایی مثل خود شما. افتخار من گرفتن رأی از مردم با شرف و با ایمان و آگاه تربت جام و تایباد و باخرز و صالح‌آباد است که شما ارزشی‌ها را شلغم هم حساب نمی‌کنند.»

او پس از واکنش اعتراضی افراد در توئیتر نسبت به توئیت توهین‌آمیزش، توئیتی دیگر نوشت و این بار با کمی عقب‌نشینی، از لفظ «ارزشی‌نما» استفاده کرد:

«مشکل از ماست که هر چی شما ارزشی‌نما‌ها گفتید و هر چه بر سر مردم و کشورمان آوردید، سکوت کردیم و حرمت قائل شدیم. من رسماً از شلغم عذرخواهی می‌کنم، چون شلغم خواص مفیدی دارد و شما ارزشی‌نما‌ها بی‌خاصیت‌ترین موجودات عالمید و کارتان هتاکی و تخریب و افراط و فاتحه خواندن به منافع و امنیت ملی است.»

او پیش از این هم از این ادبیات  در توئیت‌هایش استفاده کرده بود. از جمله ضمن بیان مدح محمدجواد ظریف، کسانی را که پس از دولت روحانی، مجبور به پیگیری احیای برجام بودند، قوم «یأجوج و مأجوج» نامید و معترضان را هم با ادبیاتی خیابانی نواخت! و در جایی دیگر هم منتقدانش را «اراذل و اوباش فیک مجازی» و «دلقک‌های فیک‌نویس» نامید و این همه، تازه بخشی از هنرنمایی‌های اوست. تحسین و تقدیس عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه مسجد مکی زاهدان هم از جمله اقدامات او در توئیتر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا