اخبار

ماجرای اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر واقعیت داره ؟

ماجرای اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از صدا و سیما و واقعیت ها را ببینید

بهروز بینشیان گوینده خبر با انتشار ویدئویی از اخراج خود از سازمان صدا و سیما خبر داده و دلیل اخراج خود را خواندن نماز در استودیوی خبر رادیو اعلام کرده است. اخراج بهروز بینشیان گوینده خبر از رادیو و تلویزیون در حای رخ داده که او مدعی شد به علت خواندن نماز در یکی از استودیوهای پخش مرا از رادیو و تلویزیون اخراج کردند و قراردادم را لغو کردند اما مدیر گویندگان شبکه خبر اعلام کرد
بینشیان سالهاست با شبکه خبر همکاری ندارد.

بهروز بینشیان گوینده شبکه خبر مدعی شده به علت خواندن نماز در استودیوی خبر رادیو او را از سازمان صدا و سیما اخراج کردند. ادعای بهروز بینشیان گوینده خبر درباره اخراجش از صدا و سیما واقعیت ندارد و روابط عمومی صدا و سیما این خبر را تکذیب کرد.

بهروز بینشیان گوینده خبر

واکنش ها

مدیر گویندگان شبکه خبر درباره اخراج بهروز بینشیان به دلیل خواندن نماز گفت: بینشیان سالهاست با شبکه خبر همکاری ندارد
مدیر گویندگان شبکه خبر گفت: با توجه به پرونده‌های مختلف تخلفات انضباطی، هیات تخلفات اداری رای به قطع همکاری گوینده سابق شبکه خبر داده است.

وی در ادامه گفت: بینشیان از سال ۹۳ پرونده‌های مختلف تخلفات انضباطی داشته و روسای شبکه خبر در دوره‌های مختلف وی را به هیأت‌های تخلفات معرفی کرده‌اند.

با توجه به همه این سوابق، هیات تخلفات اداری رای به قطع همکاری داده است.

گفتنی است، گوینده سابق شبکه خبر با انتشار ویدئویی در فضای مجازی به اخراجش از سازمان صداوسیما اعتراض و دلیل اخراج خود را خواندن نماز در استودیوی خبر رادیو اعلام کرده بود!

همچنین روابط عمومی صدا و سیما مدعی شد: اخیرا یکی از گویندگان سال‌ها پیش شبکه خبر، ویدئویی از خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر و نسبت به قطع همکاری‌اش با خبر اعتراض کرده است. وی طی سال‌های ۹۳ به بعد به کرات به علت عدم رعایت ضوابط اداری و غیبتهای متعدد از سوی مسئولان شبکه تذکر دریافت و به علت بی نظمی های مکرر به تخلفات اداری معرفی شده است.

فاضلی گوینده خبر نیز به ادعای بهروز بینشیان واکنش نشان داد و با انتشار فیلم نماز جمعلت در رادیو و تلویزیون نوشت: واکنش ها به ویدئوی منتشر شده جوری بوده که انگار ما بی نمازیم! لازمه یاداوری کنم که همکارات خبر در جوار تحریریه، هر روز نماز اول وقت برگزار می کنند
او این توییت را در واکنش به ادعای بینشیان گوینده سابق شبکه خبر به اشتراک گذاشت که اخیراً با انتشار ویدئویی در فضای مجازی ادعا کرده بود که به خاطر خواندن نماز در استودیو، قرارداد همکاری‌اش لغو شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا