چهره هافرهنگ و هنر

ماجرای باجناق شدن روزبه حصاری و علی ضیا و آیا واقعیت دارد؟ + عکس

روزبه حصاری در پخش زنده تلویزیونی از علی ضیا خواست که با او باجناق شود. حالا گویا این آرزو محقق شده و علی ضیا مجری سابق تلویزیون تصویری از خود و روزبه حصاری درون ماشین به اشتراک گذاشت و نوشت: باجناق عزیز تو خوابم قشنگه.

روزبه حصاری و علی ضیا باجناق شدند؟

علی ضیا مجری سابق تلویزیون تصویری از خود و روزبه حصاری درون ماشین به اشتراک گذاشت و نوشت: باجناق عزیز تو خوابم قشنگه. در این عکس علی ضیا بیدار است و مشغول عکس انداختن در هنگام رانندگی و روزبه‌حصاری به خواب عمیقی فرو رفته، به همین دلیل ضیا نوشت: باجناق عزیز تو خوابم قشنگه.

چندی پیش روزبه‌حصاری در برنامه زنده تلویزیونی با اجرای علی‌ضیا حضور پیدا کرده و به این مجری معروف گفت پدرم علاقه زیادی به شما دارد و حکم برادر بزرگتر را دارید و اول باید شما ازدواج کنید، اصلا چطور است با هم باجناق شویم.

ماجرای باجناق شدن روزبه حصاری و علی ضیا و آیا واقعیت دارد؟ + عکس

معرفی و بیوگرافی

روزبه حصاری متولد ۱۲ بهمن ۱۳۶۶ در تهران، بازیگر است. روزبه حصاری فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع می باشد، روزبه حصاری بازیگری را از تئاتر شروع کرد سپس در موسسه کارنامه دوره دید و حالا بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. روزبه حصاری تا به امروز مجرد است.

حصاری در برنامه تلویزیونی ضیا حضور پیدا کرد و گفت: پدرم علاقه زیادی به شما دارد و حکم برادر بزرگتر را دارید و اول باید شما ازدواج کنید، اصلا چطور است با هم باجناق شویم.

در یک خانواده ۴ نفره در دنیا بدنیا آمده است. تنها یک برادر بزرگ تر از خود دارد، از کودکی گرایش ذاتی اش به هنر را ابراز کرد و به مرور در کلاس های موسیقی و نوازندگی سازهای کوبه ای پرداخت.

علی ضیا متولد ۲۶ شهریور ۱۳۶۴ در کاشان ، مجری است.علی ضیا فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی جامدات از دانشگاه آزاد کاشان می باشد که از ۱۹ سالگی وارد رادیو شد و حالا بعنوان مجری موفق در تلویزیون حضور دارد.علی ضیادر یک خانواده ۴ نفره بزرگ شده است، مادرش «شهره احدیث» نویسنده و پدرش «سید حسین ضیا» تاجر بوده و تنها یک خواهر بزرگتر از خود بنام «شیما» دارد.

او بصورت جدی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ وقتی ۱۹ ساله بود از رادیو شروع کرد، ورودش به رادیو بواسطه یک دوستی اتفاقی با یکی از کارکنان رادیو میسر شدعلی ضیا نوشته های قبلی اش را برای سردبیر رادیو برد سپس به کمک مادرش یک آیتم طنز ۵ – ۶ قسمتی نوشت تا اینکه کم کم تست دارد و رسما وارد نویسندگی رادیو شد

علی‌ ضیا برنامه‌های متعددی از قبیل ویتامین ۳، بعضیا، تحویل سال نو و … را اجرا کرده و چهره‌ای کاملاً شناخته شده‌ است. عکسی از علی ضیا و باجناق مشهورش در حال استراحت در ماشین را مشاهده کنید .

او فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی جامدات از دانشگاه آزاد کاشان می باشد که از ۱۹ سالگی وارد رادیو شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا